Sağlık merkezimizde, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendireceğiniz masaj uygulamaları, cilt bakımı, kese-köpük uygulamaları; buhar banyosu, sauna, jakuzi ve Türk hamamı yer almaktadır.

Buhar Odası : Bakımı sonrası, kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz…

Sauna : Derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir. Spor aktiviteleri sonrası sauna, yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir. Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takviminde sauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımını kolaylaştırır.

Türk Hamamı : Kese ve köpük uygulamalarını içeren geleneksel Türk Hamamı terapisine katılmak ister misiniz? Türk Hamamı Terapisi Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Tüm oturma alanları, göbek taşı ve duvarlar ısıtmalıdır. Sıcaklık 55 dereceye kadar ulaşır. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar.

Kese: 500 yıla yakın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ile ölü derinin atılması ve gözeneklerin açlması için yapılan genel vücut bakımıdır.

Köpük Masaj: Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlatma ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.

Masaj Odaları : Muhtelif masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza tazelik, enerji ve güç sağlayan etkileri vardır. Yoğun bir iş günü ardından uygulanacak bir masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar ve kas gerginliğinizi giderir.

Sağlık Merkezi kullanımı otelimizde konaklayan misafirlerimiz için ücretsizdir.

SaunaMasaj OdasıTürk HamamıBuhar Odası